Творче об'єднання "Бес прелюдии" вітає Вас
Неділя, 24.09.2023, 06:40:33
Меню сайту

Категорії каталога
Інформагентство "Біс-news" [123]
Все найцікавіше ось тут!!!

Форма входу

Друзі сайту

Вечеринки в Черновцах. Молодёжный клуб DRUZI

Офіційний сайт гурту Н.Три

Команда КВН Оптом Дешевше

Офіційний сайт гурту 'Серцевий Напад'

ЧП «Кортеж»


Курс доллара Курс евро Курс рубля
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Locations of visitors to this page Хмарка тегів:
Головна » Статті » Інформагентство "Біс-news" » Інформагентство "Біс-news"

Владним жінкам не вистачає сексу
Американські вчені прийшли до висновку, що жінки, які вподобають всі рішення по домашніх справах приймати самі, не радячись з чоловіком, часто страждають від нестачі сексу.

Владним жінкам доводиться чекати сексу зі своїм чоловіком в 100 разів довше, ніж їх більш демократичним подругам. На сексуальне життя подружжя негативно впливає ситуація, коли жінка сама приймає рішення щодо планування сімейного бюджету, покупці продуктів, візитам до друзів і іншим домашнім справам.

Співробітники Блумбергской школи громадського здоров'я при університеті Джонса Хопкінса в Балтіморі прийшли до такого висновку після дослідження, в якому брали участь мешканки шести африканських країн. У цих державах подружні ролі чітко розмежовані - жінки або приймають всі рішення по домашньому господарству самі, або разом з чоловіком.

Дослідження виявило зв'язок між ступенем домашньої влади, яка знаходиться в руках у жінки, і якістю її сексуального життя.
Як пояснює один з організаторів дослідницького проекту, помічник професора Мішель Хіндін, у жінок, за якими завжди залишається останнє слово в спілкуванні з другою половинкою, час між сексуальними контактами з чоловіком збільшується від 3 до 100 разів в порівнянні з дамами, які радяться зі своїми чоловіками .

М. Хіндін висловлює впевненість у тому, що жінки, які панують в домашніх справах, намагаються взяти ситуацію під контроль і в спальні. Її колега Кері Мунтіферінг зазначає, що це дослідження допоможе представницям прекрасної статі поліпшити своє сексуальне життя, зробивши її приємною і безпечною.
Категорія: Інформагентство "Біс-news" | Добавив: DjRomcio (12.10.2011)
Переглядів: 668 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Створено DjRomcio 2008-2023