Творче об'єднання "Бес прелюдии" вітає Вас
Четвер, 06.05.2021, 00:38:36
Меню сайту

Категорії каталога
Інформагентство "Біс-news" [123]
Все найцікавіше ось тут!!!

Форма входу

Друзі сайту

Вечеринки в Черновцах. Молодёжный клуб DRUZI

Офіційний сайт гурту Н.Три

Команда КВН Оптом Дешевше

Офіційний сайт гурту 'Серцевий Напад'

ЧП «Кортеж»


Курс доллара Курс евро Курс рубля
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Locations of visitors to this page Хмарка тегів:
Головна » Статті » Інформагентство "Біс-news" » Інформагентство "Біс-news"

Вчений розкритикував Бога за надто довгий шлях створення Всесвіту

Завідувач кафедрою Оксфордського університету Річард Докінз, атеїст, а в минулому - віруючий, називає "надзвичайно обхідним" шлях, яким Бог, на думку релігійних людей, створював життя у Всесвіті. На думку Докінза, релігія - масовий вірус і головне гальмо прогресу.


"Спочатку (Бог) чекав 10 мільярдів років, перш ніж створити Землю, а потім - ще 4 мільярди років, поки нарешті не отримав людей, здатних на поклоніння, гріхи та інше", - заявив Докінз.

Він вважає віру в Бога "науковою гіпотезою" і пропонує ставитися до неї "з тим же скептицизмом, як і до будь-якої іншої".

"Але вона, на відміну від інших, переходить у спадок з покоління в покоління. Як щось середнє між генетичним і вірусним захворюванням. Таким чином, дорослі "заражають" своїх дітей багатьма "психологічними вірусами". Релігія - лише один з них", - стверджує Докінз.

Докінзу заперечує відомий генетик, керівник проекту "Геном людини" Френсіс Коллінз, який прийшов до віри завдяки науковим дослідженням.

"Хто ми такі, щоб говорити, що цей шлях (створення Богом Всесвіту) був дивним? Я не думаю, що мета Бога полягала в тому, щоб зробити Свій задум цілком очевидним для нас. Раптом Йому до вподоби бути божеством, яке ми повинні ретельно шукати? Можливо, Бог вирішив, що доцільно використати механізм еволюції без встановлення очевидних дорожніх знаків, що показують Його роль у творенні", - вважає Коллінз.

Категорія: Інформагентство "Біс-news" | Добавив: DjRomcio (06.05.2010)
Переглядів: 249 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Створено DjRomcio 2008-2021