Творче об'єднання "Бес прелюдии" вітає Вас
Неділя, 24.09.2023, 05:27:14
Меню сайту

Категорії каталога
Інформагентство "Біс-news" [123]
Все найцікавіше ось тут!!!

Форма входу

Друзі сайту

Вечеринки в Черновцах. Молодёжный клуб DRUZI

Офіційний сайт гурту Н.Три

Команда КВН Оптом Дешевше

Офіційний сайт гурту 'Серцевий Напад'

ЧП «Кортеж»


Курс доллара Курс евро Курс рубля
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Locations of visitors to this page Хмарка тегів:
Головна » Статті » Інформагентство "Біс-news" » Інформагентство "Біс-news"

Мобільні телефони - причина раку мозку
Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) попереджає: використання мобільних телефонів пов'язане з виникненням раку мозку. Вченим вдалося визначити захворювання, яке має безпосередній зв'язок з використанням мобільного телефону в повсякденному житті - це гліома, найпоширеніша первинна пухлина головного мозку.

Фахівці ВООЗ закликали громадськість до використання гарнітури або більш активної відправки СМС-повідомлень замість телефонних дзвінків. Безпосередня близькість передавача мобільного телефону до голови різко збільшує ризик захворювання на рак мозку. Вчені відзначили, що кількість захворювань гліомою в останні роки різко зросла. Це збіглося із зростанням продажів мобільних телефонів. У той же час, у більшості лівшів, хворих на цю хворобу, пухлина виявлялася ліворуч, а у правшів - справа. Це побічно підтверджує аргумент, що мобільний телефон - одна з причин виникнення гліоми.

Хоча доказова база ще обмежена, вчені наполягають - не ризикувати і користуватися дротовою гарнітурою (в бездротової використовуються ті ж передавачі, що і в мобілці лише з меншою потужністю). Проте ВООЗ вже вніс мобільні телефони в список канцерогенів. Зв'язок мобілок з іншими видами раку - не виявлено. Згідно з наведеною статистикою - ризик захворіти гліомою на 40% вище у людей, які користувалися мобільним телефоном не менше 30 хвилин на день з 10 річного віку і раніше (спостереження велися з 2004 року).

Раніше проводилися десятки дослідів, але однозначного зв'язку до цих пір не встановлено. Однак, відсутність доказів може просто означати, що мобільні телефони тоді не використовувалися широко для відчуття повного ефекту - багато пухлин мозку вимагають багато років для розвитку.
Категорія: Інформагентство "Біс-news" | Добавив: DjRomcio (12.07.2011)
Переглядів: 652 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Створено DjRomcio 2008-2023