Творче об'єднання "Бес прелюдии" вітає Вас
Четвер, 06.05.2021, 00:33:18
Меню сайту

Категорії каталога
Інформагентство "Біс-news" [123]
Все найцікавіше ось тут!!!

Форма входу

Друзі сайту

Вечеринки в Черновцах. Молодёжный клуб DRUZI

Офіційний сайт гурту Н.Три

Команда КВН Оптом Дешевше

Офіційний сайт гурту 'Серцевий Напад'

ЧП «Кортеж»


Курс доллара Курс евро Курс рубля
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Locations of visitors to this page Хмарка тегів:
Головна » Статті » Інформагентство "Біс-news" » Інформагентство "Біс-news"

Як не крути, а Windows Vista на першому місці...
Журнал Time склав рейтинг найбільш вражаючих невдач з сфері IT за останнє десятиліття. 

Отже, розпочнемо.

На першому місці опинилася Windows Vista. Користувачі системи зіткнулися з дуже серйозними проблемами, пов'язаними з сумісністю ОС і різних пристроїв. Разом з низькою продуктивністю це призвело до того, що система стала не хітом, а провалом.

Друге місце зайняла компанія Gateway, створена ще в 1985 році і довгий час успішно конкурувала з такими гігантами, як HP і Dell. У 2007 році компанія була змушена продатися Acer. Експерти пов'язують провал Gateway з тим, що керівництво прогледіло потенціал ноутбуків. 

На третьому місці розташувався формат HD DVD, який не витримав конкуренції з форматом Blu-ray. За різними оцінками, Toshiba, яка розробила цей формат, втратила на ньому близько $ 1 млрд.

Четвертою стала компанія Vonage, котра однією з перших вийшла на ринок VoIP і мала всі шанси стати номером один на цьому ринку. Однак Vonage не змогла впоратися з конкуренцією з боку Skype, яка пропонувала користувачам безкоштовні дзвінки. 

На п'ятому місці якимось чином опинився на перший погляд не бідуючий сервіс YouTube. На думку укладачів рейтингу, сервіс навряд чи колись зможе окупити вкладення Google, що купила його за $ 1,65 млрд.

На шостому місці рейтингу знаходиться Sirius XM, що спеціалізується на супутниковому радіо. Спочатку вона складалася з двох компаній XM Satellite Radio і Sirius, які мали величезну популярність. Коли вони вирішили об'єднатися, федеральна комісія із зв'язку США розглядала справу більше року, чим серйозно підірвала бізнес обох.

Сьомим номером йде лінійка портативних mp3-плеєрів Microsoft Zune, прозвана колись "вбивцею iPod". На жаль, незважаючи на астрономічні суми, витрачені Microsoft на рекламу, продажі плеєрів були просто краплею в морі, порівняно з продажами iPod. 

Восьмою виявилася компанія Palm, що виробляє кишенькові комп'ютери й комунікатори. У 2000 році одна акція компанії коштувала $ 669, зараз - $ 11.90. Як то кажуть, без коментарів. 

На дев'ятому місці опинилася Iridium, що надає глобальний супутниковий зв'язок і яка оголосила себе банкрутом після того, як витратила $ 5 млрд на створення і запуск супутників. Через високу вартість послуг компанія не витримала конкуренції зі звичайним GSM. 

Ну а замикає список компанія, що випустила в 2002 році двоколісний електричний скутер компанія Segway, що витратила на його розробку понад $ 100 млн. Продажі так ніколи і не досягли якоїсь значущої позначки.

Далі буде...

Категорія: Інформагентство "Біс-news" | Добавив: DjRomcio (25.09.2009)
Переглядів: 326 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Створено DjRomcio 2008-2021