Творче об'єднання "Бес прелюдии" вітає Вас
Неділя, 09.05.2021, 09:09:59
Меню сайту

Категорії каталога
Інформагентство "Біс-news" [123]
Все найцікавіше ось тут!!!

Форма входу

Друзі сайту

Вечеринки в Черновцах. Молодёжный клуб DRUZI

Офіційний сайт гурту Н.Три

Команда КВН Оптом Дешевше

Офіційний сайт гурту 'Серцевий Напад'

ЧП «Кортеж»


Курс доллара Курс евро Курс рубля
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Locations of visitors to this page Хмарка тегів:
Головна » Статті » Інформагентство "Біс-news" » Інформагентство "Біс-news"

Астрофізики: Забруднення космосу допоможуть знайти інопланетні цивілізації

Астрофізики запропонували шукати іншопланетні цивілізації за слідами їхньої діяльності, що забруднює космос подібно до того, як це виходить у землян. Учені опублікують свою роботу в журналі Astrobiology.

Згідно з їхньою теорією, в атмосферах екзопланет пропонується шукати хлорфторвуглеці. Присутність цих сполук викликає інтенсивне поглинання електромагнітного випромінювання в інфрачервоній частині спектру. Таким чином, вивчаючи спектр випромінювання планети, теоретично можна виявити сліди хімічних сполук, які вказують на роботу промисловості на планеті. У даний час, однак, реєстрація подібних особливостей не є можливою через недостатню розвиненість технологій. 

Крім цього автори роботи пропонують шукати світлове забруднення. Справа в тому, що нічна сторона Землі освітлюється світлом міст. Дослідники пропонують шукати подібне сяйво на нічній стороні екзопланет. Для цього існуюча технологія також не підходить. Наприклад, для виявлення подібного світіння у планети на відстані близько 15 світлових років буде потрібно масив телескопів із сумарною площею дзеркал близько 1,5 квадратних кілометрів. Таким чином, виявлення світлового забруднення також є поки справою віддаленого майбутнього. 

Зовсім нещодавно астрофізики запропонували новий індекс населеності, який дозволить поліпшити рівняння Дрейка, що описує кількість цивілізацій у Галактиці. Дане рівняння було запропоновано Френком Дрейком у 60-х роках минулого століття. Воно неодноразово критикувалося через те, що в нього входять параметри, які неможливо або дуже складно визначити. 

Нагадаємо, у березні NASA вивело на орбіту космічний телескоп Kepler з метою пошуку населених планет в галактиці Чумацький Шлях.

Категорія: Інформагентство "Біс-news" | Добавив: DjRomcio (23.10.2009)
Переглядів: 337 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Створено DjRomcio 2008-2021