Творче об'єднання "Бес прелюдии" вітає Вас
Неділя, 09.05.2021, 09:54:35
Меню сайту

Форма входу

Календар новин
«  Вересень 2009  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Друзі сайту

Вечеринки в Черновцах. Молодёжный клуб DRUZI

Офіційний сайт гурту Н.Три

Команда КВН Оптом Дешевше

Офіційний сайт гурту 'Серцевий Напад'

ЧП «Кортеж»


Курс доллара Курс евро Курс рубля
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Locations of visitors to this page Хмарка тегів:
Головна » 2009 » Вересень » 23 » Переможці Ювілейної Червоної Рути
Переможці Ювілейної Червоної Рути
00:06:15
Переможці Червоної Рути 2009
У жанрі поп музики:
Відзнаки:

* виконавцеві:
Писарук Мар’яна (c.Теляж Сокальського р-ну Львівської області) – за щирість і самобутність виконавського стилю
* виконання:
Чирков Олексій (м.Керч АР Крим) «Аліє» – за популяризацію кримсько-татарських мотивів на «Червоній руті»

У жанрі рок музики:
Відзнаки:

Виконавцеві:

* гурт «Скирда» (м. Сімферополь АР Крим)
* гурт «Енд оф лімітс» (End of Limits) (Миргород Полтавської області)
* гурт «Шейк біфо» (Shake before) (Черкаси)
* гурт «Гравіцапа» (Львів)
* гурт «Тріпанка» (Ужгород)
* гурт «Аритмія» (Суми)
* гурт «Своєрідне» (Кам’янець-Подільський Хмельницької області)
* гурт «Постсенс» (Postsense) (Біла Церква Київської області)
* гурт «Нова генерація» ( Миколаїв)
* гурт «Реснуліус» (Resnullius) (Рівне)

Дипломанти у галузі поп-музики

* Ольга Мельник (Вінниця)
* Лосєва Марина (Харків)
* Яна Мойсеєва (Сімферопіль)
* Катерина Овчаренко (Донецьк)
* Марина Тимофійчук (Чернівці)
* Дана Цюрупа Чернівці)
* Оксана Корзун (с.Велика Березовиця, Тернопільський р-н Тернопільської обл.)

Дипломанти у галузі сучасної танцювальної музики

* Р.К.С. (м. Кременчук Полтавської області)
* Бабка Рапуха Та Козак Амур (Харків)

Дипломанти у галузі акустичної музики

* Трикита (Миколаїв)
* Роман Кинів (Ужгород)
* Телері (Київ)

Дипломанти у галузі іншої музики

* немає

Дипломанти у галузі рок музики

* Веселі Стаканчики (Миколаїв)
* Еплсін (AppleSin) (Миколаїв)
* Догма (Горлівка, Донеччина)
* Янсен Кукансен (Херсон)
* Зворотня Тяга (Івано-Франківськ)
* Гапочка (Київ)
* Нейроз (Коломия, Івано-Франківська обл.)
* Оратанія (Львів)
* Верлібена (Verlibena) (Сімферополь)
* Мурени (Біла Церква Київської області)
* Пестициди (Чернівці)
* ДТ-75 (Верхньодніпровськ Дніпропетровської області)
* Повний Привід (Тернопіль)
* Мартові (Вінниця)

Переможці у галузі поп-музики:

3 місце:

* Тарас Василенко (Запоріжжя)
* Ольга Троян (Київ)
* Лариса Шелест (Бердянськ Запорозької області)

2 місце:

* Тетяна Клименко (Красний Луч Луганської області)
* Аліна Башкіна (Донецьк)

1 місце:

* не присуджене

Переможці у галузі сучасної танцювальної музики:

3 місце:

* Гіп-Гоп Фемілі (Хмельницький)

2 місце:

* Найс Дей (Nice Day) (Харків)

1 місце:

* не присуджене

Переможці у галузі акустичної музики:

3 місце:

* Брати Золотухіни (Луганськ)

2 місце:

* ТаРУТА (Київ)
* Ольга Діброва (с.м.т. Горностаївка Херсонської області)
* Ад лібітум (Ad libitum) (Київ)

1 місце:

* ДахаБраха (Київ)

Переможці у галузі інша музика:

3 місце:

* Верховна Зрада (Львів)
* Зелені Сестри (Тернопіль)

2 місце:

* ШоколаD (ShokolaD) (Львів)

1 місце:

* Млада (Київ)

Переможці у галузі рок-музики:

3 місце:

* Культ (Кіровоград)
* Цвіт Кульбаби (Івано-Франківськ)
* Еліс (ElliS) (Київ)

2 місце:

* ПоліКарп (PoliКарп) (Київ)
* КораЛЛі (Івано-Франківськ)
* Ценевам-Цекотам (Городенка Івано-Франківської області)

1 місце:

* не присуджено

ҐРАН ПРІ

* Солома Гурт

Переглядів: 519 | Добавив: Біс | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Створено DjRomcio 2008-2021