Творче об'єднання "Бес прелюдии" вітає Вас
Середа, 05.05.2021, 23:21:09
Меню сайту

Категорії каталога
Наші карляки [8]
Тут ви будете читати творіння митців нашого творчого об'єднання
Анекдоти [12]
Ух, тут бде жарко! Розділ доступний всім, так що вперед виставляти все що знаєте!!!
Студентський розділ [18]
Виставляється все, що зв'язано із студентом і його життям
Цікаві тексти [63]
Анегдоти, історії, правила користування і т.д.
Пишуть всі [9]
Ви митець?! Давайте перевіримо це в нас! Всі свої записи виставляйте сюди!

Форма входу

Друзі сайту

Вечеринки в Черновцах. Молодёжный клуб DRUZI

Офіційний сайт гурту Н.Три

Команда КВН Оптом Дешевше

Офіційний сайт гурту 'Серцевий Напад'

ЧП «Кортеж»


Курс доллара Курс евро Курс рубля
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Locations of visitors to this page Хмарка тегів:
Головна » Файли » Чтиво » Студентський розділ

Студентський етикет
[ ] 15.09.2009, 11:16:40
1. Прокинувся сам - розбуди товаришів. Свіжий потік нецензурної лайки допоможе тобі прогнати сон і дасть гарний заряд бадьорості.

2. Розбудивши товаришів, потрібно першим: захопити душ і туалет, ум'яти на сніданок спільний запас бутербродів, надягти самі гарні черевики. У результаті одержиш додатковий заряд бадьорості.

3. Виходячи з гуртожитку, не буди вахтера - пошкодуй старого. Вистачить із нього того, що ти влаштував о четвертій годині ночі, повертаючись із дискотеки.

4. В університетських коридорах здоровайся з усіма, хто старше тридцяти. А, раптом, це - твій викладач? - Не запам'ятовувати ж усіх, справді!

5. Ввалюючись на лекцію із солідним запізненням, не відволікай викладача стукотом у двері й дурним питанням: "Можна ввійти?". Якщо не можна, тебе викинуть і так, якщо можна - зроблять вигляд, що не помітили.

6. Якщо, раптом, пустили на лекцію, не розмовляй, не балуйся й не шуми. Ляж на парту й спи спокійно. Розмовляти, балуватися й шуміти будеш на наступній лекції, коли виспишся.

7. Дуже обережно стався до конспектування. Зазвичай конспекти ведуть старанні дівчатка. Перед тим, як починати цей сумнівний процес, задумайся про життя, про свою полову орієнтацію.

8. Задавай на парах якнайбільше питань з приводу й без. Є шанс, що викладач тебе запам'ятає, і, коли ти з'явишся на іспит, він буде впевнений, що ти із цієї спеціальності, із цього потоку, і із цього факультету, не дивлячись на твої відповіді.

9. На лабораторній роботі: розбий пробірки, спали трансформатор й відформтуй вінчестер комп'ютера. Цим ти не тільки побавиш себе, але й ощасливиш студентів, що прийдуть на твоє робоче місце на наступній парі.

10. Після занять совість тебе штовхає в бібліотеку, а душу тягне в бар. Роби як велить душа: те, що подають у барі, засвоюється легше ніж, те, що подають у бібліотеці.

11. Після бара можна піти по знайомих: а раптом хто-небудь нагодує? Якщо погодували, довго й ретельно дякуй за частування. Це підвищує шанси на повторний захід.

12. Совість пропонує позайматися. Відповідай їй, що ще не кінець семестру і йди на футбол.

13. Знову пройдися по знайомих, у надії повечеряти на халяву. Чим більше знайомих - тим ефективніше боротьба з голодом. Таким чином, найбільш пронирливі шаровщики обзаводяться найчисельнішими зв'язками. Саме з них у майбутньому виростають депутати й президенти.

14. Після вечері небагато поспи й - на дискотеку. 

15. Повертаючись п'яним під ранок з дискотеки, не груби вахтерові. Просто побий скло, обригай хол і підніми на вуха весь гуртожиток. У найкращому разі, це допоможе вилетіти тобі з університету, незважаючи на всі зв'язки твоїх батьків. У гіршому (якщо зв'язки твоїх батьків переважили здоровий глузд адміністрації) - завоюєш авторитет серед товаришів. 

16. Лягаючи спати, розбуди товаришів. Не лишай їхньої можливості порадіти тому, що ти, нарешті, з'явився живий і здоровий.

17. Наступний день почни з пункту N1.

Категорія: Студентський розділ | Добавив: DjRomcio
Переглядів: 531 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Створено DjRomcio 2008-2021